moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

Як налагодити стосунки з чоловіком після сварки?Поради психолога Христини Рахубовської

Налагодження стосунків з чоловіком — це процес, який вимагає взаєморозуміння, терпіння та спільних зусиль. Як налагодити стосунки з чоловіком після сварки? Ось деякі принципи, які можуть допомогти вам у цьому:

Як налагодити стосунки з чоловіком?
Основні принципи

1


Відкритість і чесність

2


Активне слухання

3


Спільні цілі

4


Вираження подяки

5


Робота над конфліктами

6


Проведення часу разом

7


Повага до особистого простору

Пам'ятайте, що у кожної пари є свої особливості, і важливо враховувати індивідуальні потреби та особливості партнера.

Як налагодити стосунки з чоловіком після сварки?Поради практикуючого психолога

Сварки є нормальною частиною будь-яких стосунків, і важливо вміти їх вирішувати конструктивно. Якщо ви пройшли через сварку і хочете налагодити стосунки з чоловіком, ось кілька порад:

 • 1. Почніть з визнання своїх почуттів

  Поділіться своїми почуттями та емоціями, вислухайте його точку зору. Важливо щоб обидві сторони були здатні вислухати одна одну.

 • 2. Вибачення і прощення

  Якщо виникла ситуація, де одна або обидві сторони вчинили помилку, вибачення може бути ключем до відновлення стосунків. Зробіть це від щирого серця.

 • 3. Обміняйтеся точками зору

  Обговоріть причини сварки, але робіть це без образ. Спробуйте зрозуміти точку зору одне одного і знайти спільний шлях вперед.

 • 4. Зосередьтеся на конструктивних рішеннях

  Замість обговорення того, що не сподобалося в минулому, дивіться вперед і робіть акцент на тому, як можна покращити ваші взаємини у майбутньому.

 • 5. Визначте, як уникнути подібних конфліктів в майбутньому

  Розгляньте можливість встановлення якихось правил або змін у вашій взаємодії, які можуть допомогти уникнути подібних конфліктів у майбутньому.

 • 6. Не принижуйте одне одного

  Уникайте образ і помсти. Замість цього, намагайтеся висловлювати свої почуття так, щоб вони були зрозумілі та взаєморозумілі.

 • 7. Візьміть паузу

  Якщо обидві сторони відчувають, що навіть після розмови немає прогресу, можливо, варто взяти паузу. Подумайте про те, що ви хочете сказати, і поверніться до обговорення, коли емоції трошки стихнуть.

 • 8. Розвивайте стосунки

  Займайтеся спільними інтересами, діліться позитивними моментами. Це допоможе зміцнити ваш зв'язок.

 • 9. Зверніться за допомогою, якщо потрібно

  Якщо ви не можете вирішити конфлікт самостійно, і він продовжує впливати на ваші стосунки, розгляньте можливість звернутися до фахівця, наприклад, до сімейного консультанта чи психолога.


Не завжди буває очевидно, як налагодити стосунки з чоловіком після сварки. Пам’ятайте, що важливою частиною будь-яких стосунків є вміння пробачати і розвивати їх далі, докладаючи спільні зусилля для покращення взаємин.

Illustration

Про автора

Христина Рахубовська, магістр клінічної психології(КНУ ім. Тараса Шевченка). Практикуючий психолог-психоаналітикз 10-річним досвідом, фахівець із роботи з самооцінкою.

Зв'яжіться зі мною

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with