moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

Запис на сеанс психолога Христини Рахубовської 

У Вас залишилися питання про сеанс психолога? Бажаєте записатися на прийом психолога? Сконтактуйте зі мною будь-яким зручним способом! Напишіть мені, і ми оберемо час проведення первинної консультації. 

Прийом психолога з приводу широкого кола питаньПсихолог: ціна

Новим клієнтам я пропоную вибрати два варіанти консультування:

Heading photo

Курс консультацій

Ви можете придбати цілий курс. При цьому Ваша перша консультація буде безкоштовною. Курс складається з 10, 20 чи 50 сесій. Судячи з досвіду, цей варіант є в багатьох випадках найоптимальнішим, тому що у Вас формується стабільна мотивація до проведення сеансів. А отже, ми швидше досягаємо результатів.

Heading photo

Разова консультація

Також Ви можете придбати разову консультацію, після якої зможете визначитися у своєму подальшому рішенні. Вартість однієї такої консультації буде вищою, ніж при купівлі одного з курсів.

Прийом психолога. Ціна


 • Разова консультація


  €50

  50 хвилин

 • 10 сесій

  €40*

  Курс

 • 20 сесій


  €35*

  Курс

 • 50 сесій


  €30*

  Курс

 • Сімейна/подружня консультація


  €60**

  90 хвилин

*Ціна вказана за одну консультацію**Ціни на курс обговорюються.

Поширені запитання

Як зрозуміти, скільки сеансів психолога мені потрібно?
Це визначається в процесі попереднього спілкування. Напишіть мені, і ми разом визначимо, скільки сеансів потрібно особисто Вам.

Чи можна вирішити проблему за один сеанс?
Залежить від ситуації. Іноді, коли людина заплуталася та відчуває стрес, їй може бути важко самостійно розібратися. Тоді одна консультація може допомогти прояснити незрозумілі речі і прийняти потрібні рішення. Але часто проблема, що здається поверхневою, при детальному розгляді виявляється симптомом більш глибоких порушень. Тоді рекомендується пройти курс сеансів.

Чому у курсах так багато сеансів?
Мій напрямок — психоаналіз, який вимагає тривалої роботи для отримання глибинних результатів. А успіх у цьому випадку досягається лише сталістю та регулярністю проходження консультацій. Така тривала робота не завжди потрібна. Кожен випадок індивідуальний. Напишіть мені, і я допоможу підібрати потрібну тривалість курсу.

Чому так дорого?
Я практикую психоаналіз вже більше 10 років, за які я не тільки здобула великий досвід, але й постійно навчалася - відвідувала лекції, семінари та професійні конференції. До того ж, я пройшла і продовжую проходити свій особистий курс психоаналізу (більше 300 сесій) та постійні супервізії (більше 100 сесій). За весь цей час я напрацювала більше 10000 годин практики і прослухала більше 2000 годин лекцій і семінарів, а також вклала у це більше 30000 євро. Тому я вважаю свої ціни справедливими.

Дуже важливо підібрати свого психолога, щоб людина могла розкрити себе з різних боків та втілити позитивні зміни в своєму житті.
Я із задоволенням допоможу Вам на цьому шляху. До зустрічі на консультації!

Запис до психолога Христини Рахубовської

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with