moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkarСімейний психолог Христина Рахубовська

Сімейний психолог надає психологічну допомогу сім'ї та дітям — допомагає членам сім'ї у розумінні того, що відбувається в їхньому житті та у досягненні їх цілей. Дуже часто навіть близькі люди не можуть зрозуміти та почути думку один одного. Саме для цього існують консультації сімейного психолога.

Психологічна допомога сім'ї та дітям

У яких випадках потрібна допомога сімейного психолога?

Якщо Вам важко налагодити стосунки зі своїми батьками

Illustration
Illustration

Якщо процес сепарації від батьків так і лишився незавершеним

Якщо Вам важко порозумітися із власною дитиною

Illustration
Illustration

Якщо у Вашій сім'ї настала криза, і Ви не знаєте, як із цим впоратися

Якщо Ви – молода сім'я, і ​​Вам потрібна допомога у взаєморозумінні

Illustration
Illustration

Якщо Вам потрібно встановити порозуміння з членами сім'ї та усунути конфлікти

Якщо у вашій сім'ї присутні співзалежні стосунки

Illustration

На консультації ми не лише обговорюємо думки та переживання, а й знаходимо приховані причини того, що відбувається, досягаючи змін у реальному житті.

 • Кількість учасників

  Прийом сімейного психолога може проходити з будь-якою кількістю учасників – від одного до всіх членів сім'ї. Сімейне консультування стосується переважно не кількості учасників, а підходу в погляді на сімейні проблеми. Якщо в індивідуальній роботі я використовую психоаналіз, то в сімейній я комбіную його з системною сімейною психотерапією, яка зарекомендувала себе як дієвий метод роботи саме з проблемами сімейного характеру.

 • Підхід

  Системна сімейна психотерапія передбачає погляд на сім'ю як на систему, де всі компоненти взаємопов'язані і залежать один від одного. Тому іноді просто усунути проблему, з якою сім'я звернулася, буває недостатньо, а часом і згубно. Будь-яка проблема, будь-який симптом відіграє певну роль, і важливо спочатку зрозуміти, навіщо цей симптом існує.

  Наприклад, якщо дитина демонструє небажану поведінку, це може означати, що вона таким чином допомагає батькам відволікатися від стосунків між собою. Корекція поведінки дитини в такій ситуації може призвести до загострення конфліктів між подружжям і навіть до розлучення. Саме тому дуже важливо розглядати проблеми сім'ї системно.

  Найчастіше люди не до кінця усвідомлюють всю серйозність проблем, які є в їхніх сім'ях. Перш за все, це позначається на їхніх дітях, адже в майбутньому вони можуть повністю копіювати поведінку своїх батьків, самі того не усвідомлюючи. І тоді їхнім дітям теж може знадобитися психолог.

 • Частота та тривалість

  Консультації сімейного психолога зазвичай тривають довше індивідуальних і відрізняються меншою частотою та регулярністю. Якщо в індивідуальній роботі ми зустрічаємося регулярно 1-2 рази на тиждень, то сімейні консультації можуть проходити і раз на 3 місяці, залежно від специфіки випадку.

Зв'яжіться зі мною

Якщо потрібна психологічна допомога сім'ї або у вас залишилися питання, напишіть мені. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with