moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

Психоаналітична сімейна психотерапіяСімейний психотерапевт Христина Рахубовська

Сімейна психотерапія допомагає вирішити проблеми у комунікації між партнерами.

Сімейна терапія

У фокусі тут знаходяться не учасники стосунків, а самі стосунки. Іншими словами, сімейна терапія не є сумою двох особистих терапій, це коригування саме стосунків через навчання партнерів новим, більш здоровим способам спілкування та вираження своїх почуттів.

Сімейна терапія може стати як порятунком для Вашої сім'ї, так і першим кроком до усвідомлення того, що вам варто йти різними шляхами. Таке іноді буває, і це нормально. Іноді це найкращий спосіб забезпечити собі спокій і припинити переживати стрес у стосунках.

Найважливіший момент для сімейної психотерапії – добровільне бажання обох членів подружжя разом прямувати до вирішення конфліктів та взаєморозуміння у стосунках. Якщо працювати над стосунками хоче тільки один партнер, психотерапія не допоможе.

Пари, які звернулися по допомогу, на сеансі справді починають чути один одного. Чому? У присутності іншої людини, спеціаліста, ми схильні показувати себе з кращої сторони та бути спокійнішими, ніж вдома. Це дозволяє нам спробувати іншу модель поведінки, припинити конфліктувати та прийти до взаєморозуміння.

Формат психоаналітичної сімейної психотерапії підійде Вам, якщо Ви хочете:

Illustration

Покращити взаєморозуміння в парі

Навчитися конструктивно висловлювати свої почуття

Illustration
Illustration

Вирішувати конфлікти

Подолати стереотипи поведінки, що утворилися раніше

Illustration
Illustration

Усунути сексуальну дисгармонію

Розподілити ролі партнерів

Illustration
  • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG


    Якщо хоча б з одним пунктом зі списку у вас виникають проблеми, це може означати, що ваша пара потребує допомоги. Це зовсім не означає, що ви не підходите один одному або що ваша пара приречена.

    Проблема в тому, що нас не вчать у школі спілкуватися один з одним, розуміти співрозмовника, екологічно висловлювати свої почуття. Тому часто дві хороші, люблячі людини можуть зробити боляче один одному, тому що не вміють по-іншому.

Скільки триває консультація для подружжя?

● Консультація психолога для пар триває до 90 хвилин, і повний курс рідко буває тривалим, оскільки цей вид консультування більше схожий не на психоаналіз, а на навчання, в процесі якого кожен набуває нових навичок для поліпшення спільного майбутнього.

Зв'яжітьcя зі мною

Якщо Ви хочете поставити мені запитання або Вас цікавить сімейна психотерапія, напишіть мені. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with