moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Психолог онлайн українськоюХристина Рахубовська


Онлайн консультація психолога з приводу широкого кола питаньЯк працює психолог онлайн?Онлайн консультація психолога це такий самий сеанс із психологом, тільки в іншому форматі. Для багатьох моїх клієнтів цей спосіб є найзручнішим.

Ось чому:

Легкість доступу до допомоги

Доступність та відсутність кордонів. Доступність допомоги для тих, хто прив'язаний до будинку, хто проживає за містом, у маленьких населених пунктах або в іншій країні.

Мобільність

Можливість проводити консультації у зручний час, у зручному місці, що значно заощаджує час та гроші.

Безпека

Клієнт, перебуваючи у себе вдома, почувається безпечно та комфортно. Цей фактор сприяє більш довірчому спілкуванню, що є запорукою ефективності психологічної допомоги

Можливість працювати одночасно з різними людьми

(парами, сім'ями), які знаходяться в різних містах або країнах.

Багато хто вважає, що такий формат є менш ефективним, ніж особиста зустріч. Проте це не завжди так. Багато що залежить від професіоналізму психолога та від особливостей клієнта. Адже комусь такий формат не підійде, а для когось він буде більш дієвим. Всі ми різні, і важливо підібрати формат, який найбільше підходить саме Вам.

Крім того, на цю тему були проведені дослідження, багато з яких підтвердили однакову ефективність онлайн-консультування порівняно зі звичайним. А деякі навіть свідчать про більшу ефективність онлайн-консультацій психолога.

Уявіть ситуацію: людина вперше зважилася на сеанс із психологом, і їй може бути некомфортно від однієї цієї думки. Незнайома їй людина, місце та обстановка. Все це тільки заважатиме відчути безпеку та довіру до фахівця. І звичайно ж такий дискомфорт може погано позначитися на результатах.

У такій ситуації рішенням може бути допомога психолога онлайн. Вона допоможе зменшити хвилювання та зосередитись на процесі.

Онлайн психолог скайп

Завдяки такому формату Ви отримаєте:

Розуміння Ваших переживань

Психологічну підтримку

Фокусування на головному, аналіз проблеми

Інформування про психологічні закономірності Вашої поведінки

Пошук виходу з проблемної ситуації

Допомогу у виробленні оптимальних моделей поведінки

Рекомендую Вам обрати той формат консультації, який буде для Вас найзручнішим. Так ми зможемо досягти тих змін, які повернуть Ваше життя у позитивний бік.

Зв'яжіться зі мною

Якщо у Вас залишилися питання або Ви хочете записатися до психолога онлайн українською, напишіть мені

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with