moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

Чи варто розповідати дружині про зраду?
Поради психолога

Всі ми знаємо, що зрада це погано. Але так вийшло, що Ви зрадили. І тепер Вас, напевно, мучить почуття провини і питання — чи варто розповідати дружині про зраду? І якщо так, то як сказати дружині про зраду?
Якщо це ваш випадок, читайте далі.

Чи варто розповідати про зраду дружині чоловікові?

Не завжди можна чітко відповісти «так» чи «ні» на це питання.Розглянемо докладніше всі «за» та «проти» у такій ситуації.

Проти:

 • Ви не хочете зробити їй боляче

 • Ви не хочете ще більше зіпсувати стосунки

 • Страх розчарувати дітей

 • Навіщо розповідати, якщо це більше ніколи не повториться?

За:

 • 08

  Це шанс вирішити проблеми у ваших стосунках

 • 08

  Правда все одно розкриється

 • 08

  Зрада підриває довіру, але брехня руйнує її повністю

 • 08

  Приховування зради не вирішує проблеми, а лише додає нових

 • 08

  Діти навчаються на нашому прикладі, навіть якщо ми нічого не говоримо вголос

Сподіваюся, ці аргументи допоможуть Вам самостійно ухвалити правильне рішення.

Як сказати дружині про зраду?

Якщо Ви вирішили розповісти про зраду, важливо донести це правильно, щоб не поранити дружину та знайти варіанти вирішення проблеми.

Що сказати дружині після зради?
Жіночий погляд

Важливо визнати не лише свою провину, а й свою відповідальність за те, що сталося. Не варто говорити, що це сталося випадково, або що Ви не хотіли. Ви мали вибір. І Ви його зробили, хоч би яким він був.

Жодна жінка не хоче знати, що їй зрадили, але кожній жінці потрібно це знати. Буде набагато болючіше і принизливіше дізнатися про це потім від когось іншого. Тому, якщо Ви хочете зберегти стосунки, буде легше це зробити, якщо Ви зізнаєтесь у всьому самі.

 • Якщо Ви все одно не знаєте, що сказати дружині після зради, варто звернутися до сімейного психолога. Фахівець допоможе Вам визначитися, як поговорити з дружиною, та зрозуміти, чому зрада взагалі відбулася. Також він міг би допомогти вам із дружиною відновити стосунки після зради.

Жінки надзвичайно цінують довіру та чесність у стосунках. Якщо Ви не скажете дружині про зраду і вона дізнається про це інакше, вона вже ніколи не зможе довіряти Вам, як раніше, і завжди буде підозрювати Вас у нових зрадах. Це не залишає шансів на збереження стосунків.
Якщо Ви припустилися такої помилки, важливо взяти за неї відповідальність. Тоді Вашій жінці буде легше пробачити Вас, а Вам – врятувати стосунки.

Якщо Ви зрадили та думаєте, чи варто розповідати дружині про зраду, подумайте про те, що Ви цінуєте у дружині та у ваших стосунках. Ви ж не просто так одружилися. Навіть якщо Ви вже не пам'ятаєте, як і чому Ви полюбили цю жінку, одружившись, Ви взяли на себе відповідальність перед іншою людиною. Саме тому чесність настільки важлива. Це дасть вам обом можливість відновити та виправити те, що пішло не так у стосунках.

Illustration

Про автора

Христина Рахубовська, магістр клінічної психології(КНУ ім. Тараса Шевченка). Практикуючий психолог-психоаналітикз 10-річним досвідом, спеціаліст з роботи з самооцінкою.

Зв'яжіться зі мною

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with