moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

moc.liamg%40ysp.aksvobuhkar

Часті зміни партнерів: чому так відбувається?

Одні стосунки на все життя – ідеал, якого ми прагнемо. Але найчастіше у житті трапляється інакше. Часті зміни партнерів не дозволяють побудувати гармонійні стосунки в парах і вони, як правило, розпадаються. Чому так відбувається? Що є причиною частої зміни партнерів у чоловіків та жінок?
В цій статті:
1. Часта зміна сексуальних партнерів. Причини
2. Часта зміна партнерів: що робити?
У процесі інтимних стосунків партнери стають ближчими один до одного, вчаться довіряти, розкриватися перед близькою людиною. Чесність та довіра роблять стосунки глибшими та міцнішими. Але це можливо лише в тому випадку, якщо партнери вірні один одному. Якщо ж відбувається часта зміна сексуальних партнерів, то про побудову щасливих та міцних взаємин не може бути й мови.

Часта зміна сексуальних партнерів. Причини

Часті зміни партнерів можуть мати різні причини. У деяких випадках таким чином проявляються психічні захворювання та розлади, але найчастіше це наслідок гіперсексуальності, підвищеного статевого потягу чи потреби у нових відчуттях. Нові стосунки – це завжди вибух емоцій та динаміка. Але вже незабаром вони перестають бути в новинку, і людина починає шукати необхідні їй відчуття знову.
Чому відбувається часта зміна сексуальних партнерів?

Image placeholder

  Пошук нових відчуттів;

  Незадоволеність у наявних стосунках;

  Небажання вирішувати проблеми, відхід від них;

  Страх потрапити в залежність від іншої людини;

  Прагнення до ідеальних стосунків.

  Часта зміна партнерів у чоловіків та жінок призводить не тільки до розпаду пари, але може стати причиною розвитку серйозних захворювань. Але навіть не враховуючи високі ризики зараження від одного з нових партнерів, можна говорити, що часті зміни партнерів у стосунках не є нормою. Вони не дозволяють побудувати сім'ю, знайти гармонію в парі, навчитися довіряти.

Серед психологічних проблем, що штовхають чоловіків і жінок на пошук нових стосунків, найчастіше психологи відзначають невміння вирішувати проблеми і страх їх повторної появи. "З цією жінкою складно" - така думка виникає у багатьох чоловіків, які намагаються при першій же проблемі знайти нову партнерку. І результат, як правило, тішить.
Нові стосунки – це комфорт. Але лише на перший час. Адже незалежно від того, хто знаходиться поруч, сама людина залишається незмінною і при першому ж тривожному на її думку дзвіночку вона знову починає шукати ідеальні для себе взаємини.

Часта зміна партнерів: що робити? 

Illustration


Якщо часта зміна партнерів завдає дискомфорту, незручності, заважає побудові нормальних гармонійних взаємин – необхідно якомога раніше розпочати вирішувати цю проблему.
Для цього найкраще скористатися професійною психологічною допомогою, звернувшись до сімейного психолога.

Illustration

Про автора

Христина Рахубовська, магістр клінічної психології(КНУ ім. Тараса Шевченка). Практикуючий психолог-психоаналітикз 10-річним досвідом, фахівець із роботи з самооцінкою.

Зв'яжіться зі мною

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with